Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o.

 


Školy
Bohemia

Zahraniční praxe

pro školní rok 2017/2018

AU PAIR v Holandsku

Dobrý den, 
jsme holandsko-česká au-pair agentura a dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou skvělé pracovní příležitosti pro Vaše absolventy. Již několik let úspěšně působíme na trhu se zprostředkováváním pracovních příležitostí v Holandsku nejen v oblasti au-pair. 
Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, abychom mohli naše služby nabídnout i Vašim studentům. Ze zkušeností víme, že právě absolventi středních škol s Vaším zaměřením bývají nejvhodnějšími kandidáty.  Vždyť zkušenost s prací au-pair, včetně možnosti prohloubení znalostí cizího jazyka, je dnes skvělou příležitostí právě pro absolventy a bývá vyhledávanou praxí nejen do životopisu.

V příloze si dovolujeme zaslat informační leták, kde jsou uvedeny podrobnější informace a naše další kontaktní údaje. Pokud máte zájem, aby absolventi i Vaší školy měli možnost využít této nabídky, prosíme Vás o vyvěšení přiloženého letáku na informační tabuly školy.  Děkujeme!

Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

S přáním hezkého dne 
BabsAupairAgency
BArbora Bedou Adamova
Director

LETÁK 

 

Exklusivní stáž ve Švýcarsku

Dobrý den, Vážený pane řediteli,

na základě naší dřívější spolupráce zasílám informaci o připravovaném výběrovém řízení na prázdninovou zahraniční stáž ve Švýcarsku, jak pro Vaše studenty, tak i absolventy Vaší školy, ovšem ti jen do jednoho roku po ukončení studia.

Stáž bude probíhat v termínu od 10. července do 09. října 2018.

Výběrové řízení se bude konat v sobotu, dne 03. 03. 2018 v Poděbradech.

Přesné místo a čas konání bude ještě upřesněn.

Po kliknutí na link níže, budete přesměrováni na webovou stránku s informacemi, kde každý po vyplnění své emailové adresy a jména obdrží na email dokument v češtině s všeobecnými podrobnostmi stáže. Pokud se student rozhodne pro účast na výběrovém řízení, stačí napsat email, budou mu zaslány originální podklady a postup pro přihlášení se k výběrovému řízení.

Tato stáž se bude každoročně konat i v zimním období, pro případné zájemce. Každý vyplněný email bude s předstihem informován o všech podrobnostech a změnách.

Pro lepší organizaci výběrového řízení by bylo třeba sdělit nezávazně přibližný počet studentů, kteří se stáže zúčastní.

http://jobs4every1.eu/jobs-for-everyone/svycarsko/…


S pozdravem Jakub Polouček -jednatel

JOBS4EVERY1 s.r.o.

Na Rybníčku 521/56, 746 01 Opava

mob.: + 420 734 114 290

email: info@jobs4every1.eu
web: www.jobs4every1.eu


NABÍDKA STÁŽE - BURGUNDSKO, FRANCIE

Penzion s bazénem, nacházející se v Burgundsku, v městečku v Montoillot (mezi Beaune a Dijonem) hledá stážistu. Danná osoba by měla nejlépe studovat obor hotelové a stravovací služby (smlouva mezi firmou a školou nebo univerzitou).

Základní znalosti francouzštiny a základní pojmy z angličtiny žádoucí. Stážista se bude starat o snídaně a o přijetí hostu dle potřeby.

Jedná se o 35h/týdně, bydlení a auto jsou poskytnuté společností, řidičský průkaz nezbytný. Mzda : 500€/měsíc. Schopnost dobrého vystupování.

Nástup 15. června 2018. Konec 15. září 2018.

Zašlete svůj životopis ve francouzštině na adresu 2gi@wanadoo.fr nebo volejte na telefonní číslo (+33)6 11 99 79 30 nebo na (+33)3 80 49 26 43

Majitel penzionu bude v průběhu března 2018 v Praze aby se mohl osobně sejít s kandidáty. http://www.closdefougeres.com/


SKANDINÁVIE

Dobrý den,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou  praxe pro  studenty.

Naše cestovní kancelář SCANDIA - CZECH TOUR působí na trhu již 26 let a nabízí žákům a studentům hotelových škol možnost praxe v našem penzionu Anneberg ve Švédsku (30 kilometrů od sídelního města Jönköping). Praxi pro studenty nabízíme od května do září. Studenti jezdí na 3  - 4 týdny. Je možnost sjednat schůzku s panem majitelem.

Náplň práce je stejná jako u jakéhokoliv hotelového personálu (převážně úklid pokojů a asistence při výdeji jídla, samozřejmě práce s našimi klienty atd.).

Studenti mají zajištěnou dopravu do Švédska a zpět, během pobytu mají zajištěné ubytování, stravování a cestovní pojištění do zahraničí.  

Dále mají možnost zúčastnit se zájezdového programu „Hřejivý sever“ (v příloze zasílám program zájezdu).

Důležité upozornění: Nejedná se o dovolenou. Klienti, kteří jezdí na náš penzion, očekávají kvalitní služby, a proto budeme i od Vás očekávat kvalitně odvedenou práci.

Zájemci mladší 18 let musí mít písemný souhlas rodičů. Do Švédska studenti mohou vycestovat na cestovní pas nebo občanský průkaz.

Se zájemci o praxi bude sepsána smlouva a potvrdíme jim rovněž všechny potřebné dokumenty do školy. V příloze zasílám náhled smlouvy.

Neváhejte a pojeďte absolvovat praxi do Švédska, kde nic nebudete platit a ještě se seznámíte se Švédskem!

V příloze zasílám náplň práce.

Pokud budete mít zájem o tuto praxi nebo o jakékoliv související informace, obraťte se na naši cestovní kancelář:

Mgr. Zdeněk Šmíd – cestovní kancelář SCANDIA CZECH TOUR

Poštovní 5

466 01 Jablonec nad Nisou

Česká republika

Tel.: +420 483 316 235+420 483 315 016

E-mail: info@scandiaczech.cz

www.scandiaczech.cz

 

 
Projetky EU

vlajak EU ČÍST VÍCE »

Kontaktujte Nás

Telefon: 469 630 249, 469 622 009
Mobil, kancelář: 733 712 599
sekretariat@hotelovaskola.chrudim.cz
sekretariat@sportovniskola.chrudim.cz

facebook Facebook: Hotelová škola Bohemia s.r.o.

facebook Facebook: Střední škola Bohemia s.r.o.

 

Adresa

Adresa školy:
Víta Nejedlého 482
537 01 Chrudim

Podatelna: 7:30 - 15:00 hod.

VÍCE INFORMACÍ »

 


Naši partneři:

       Výsledek obrázku pro akc čr   Výsledek obrázku pro ssščms  Výsledek obrázku pro aččr Výsledek obrázku pro pupp logo Výsledek obrázku pro vitana   Výsledek obrázku pro plzeňský prazdroj    Výsledek obrázku pro pohár josefa masopusta